Celostní poradna

Celostní poradna

Poradna pro celostní přístup ke zdraví a k životu

Poradna byla založena v roce 2003.

 

Je zaměřena na rozšiřování metod podporujících zdraví, vitalitu, regeneraci. Zaváděním nekonvenčních /alternativních / metod v prevenci, diagnostice a léčbě chceme výrazně podpořit možnost zjišťování poruch a nemocí ve velmi časném stadiu – tedy ve stadiu energetické poruchy.

 

Nemoc chápeme jako poruchu rovnováhy v celém organismu. Pomocí specielních vyšetření nacházíme skutečné příčiny poruch a chorob a sestavujeme programy komplexní péče – tedy péči o tělo, vědomí a nitro člověka.

 

Tyto programy mají svůj největší význam v prevenci – tedy předcházení chorob, ale též je můžeme velmi účinně využít k doplnění léčby poúrazových a pooperačních stavů, všech druhů chronických onemocnění, neblahých účinků stresu a hektického způsobu života, odvykacích a redukčních kúr.

Preventivní i léčebná kúra s koncentrovaným ionizovaným kyslíkem

V naší poradně provádíme nejmodernější a nejúčinnější metodu regenerace:

 

preventivní i léčebnou kúru s koncentrovaným ionizovaným kyslíkem – vědecky propracovanou dle profesora Manfreda von Ardenne.

 

celotělová rejuvenace (omlazení), celotělový anti-aging (proti stárnutí)

 

Tato kúra spočívá v inhalaci koncentrovaného ionizovaného kyslíku vyráběného přístrojem, společně s pitnou kúrou velmi účinných buněčných antioxidantů a regenerantů (Mental Vit, Oxicur, Ionovit).

 

Je vhodná pro zdravé i nemocné, vysoce stresované jedince, pro podporu vitality, pro sportovce (zlepšení výkonnosti), při žití v ekologicky špatném prostředí – inverze, chemický průmysl, uzavřené prostory, infekční prostředí, pro nemocné se všemi variantami ischemické choroby v organismu – ve stáří, po onkologické léčbě, u stavů před a po operacích – dlouhodobé onemocnění – kožní choroby – nehojící se vředy – častá nemocnost – únava, deprese – nespavost atd.

 

Autor metody během svého výzkumu potvrdil, že zdraví a vitalita je podmíněna dobrým parciálním tlakem kyslíku ve tkáních a stálým přísunem kvalitních živin. Vlivem životního stylu, ekologických změn a stárnutí dochází ke snižování tohoto tlaku, v potravě chybí řada látek a tím pak vznikají choroby.

 

Jedná se o velmi výrazně metabolicky omlazující metodu. Měřením parciálního tlaku kyslíku lze zjistit skutečný stav organismu.

 

Kontraindikace: epilepsie, akutní onemocnění štítné žlázy, stavy po transplantování orgánů

Diagnostický biorezonanční přístroj Titanium

Patří k nejmodernějším přístrojům v celostní medicíně. Slouží k diagnostice a harmonizaci organismu.

 

 

Umí komplexně vyhodnotit stav jednotlivých orgánů, zatížení viry, bakteriemi, parazity a alergeny.

 

Princip měření a vyhodnocení je na bázi kvantové fyziky, pracuje na základě staleté orientální medicíny, akupunkturních bodů, meridiánů, fytoterapie a ayurvédy.

 

Poskytuje metody léčby, které aktivizují ozdravné procesy těla, stanoví kombinace vhodných bylin, vitaminů a potravinových doplňků – důležité především pro prevenci.

 

S tímto přístrojem pracují lékaři po celém světě, v některých státech je vyšetření hrazeno nestátními zdravotními pojišťovnami.

Přejít nahoru